naturvita.pl

Dieta, Uroda, Zdrowie, Natura

wysoki stan
Moda

Do jakich ubrań pasują majtki z wysokim stanem?

Bielizna może zdziałać cuda, jeśli chodzi o podkreślenie atutów i zatuszowanie drobnych mankamentów sylwetki. Aby jednak spełnić to zadanie, musi zostać odpowiednio dobrana nie tylko do figury, ale także do konkretnej stylizacji. Poniższy artykuł pozwoli Ci dowiedzieć się, do jakich ubrań pasują majtki z wysokim stanem.

Spodnie

Majtki z wysokim stanem, takie jak np. https://bielizna-anna.pl/pol_m_Majtki_Majtki-z-wysokim-stanem-250.html będą doskonale wyglądały w połączeniu ze spodniami, które także zaczynają się w okolicach pępka. Takie zestawienie pozwoli Ci optycznie zmniejszyć brzuch i podkreślić wcięcie w talii. Uważaj jednak, aby nie zestawiać majtek z wysokim stanem z krótkimi koszulkami, ponieważ mogą one wówczas wystawać spod ubrania i zniszczyć całą stylizację. Unikaj również biodrówek, które z oczywistych względów nie nadają się do zakładania z tym rodzajem bielizny. Najlepszy efekt uzyskasz, wsuwając bluzkę do spodni i zapinając pasek. W ten sposób będziesz miała pewność, że każda część garderoby pozostanie na swoim miejscu.

Spódnice

Zestawiając majtki z wysokim stanem ze spódnicą, należy pamiętać o tych samych zasadach, jak w przypadku spodni. Efekty, które uzyskasz, będą jednak bardziej widoczne. Ołówkowe spódnice wydają się podkreślać brzuch nawet najszczuplejszych kobiet, dlatego warto wizualnie go zmniejszyć przy pomocy majtek z wysokim stanem. Pomoże Ci to czuć się komfortowo i bardziej pewnie w sytuacjach zawodowych i podczas biznesowych spotkań, podczas  których zależy Ci na tym, aby wszystko było idealnie dopracowane.

Sukienki

Majtki z wysokim stanem najlepiej komponują się jednak z sukienkami. Takie zestawienie jest najmniej problematyczne i najbardziej efektowne. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na sukienkę luźną, czy dopasowaną, długą czy krótką, pozwolą Ci one wymodelować pośladki i talię. Z pewnością pozostaną także niewidoczne i jeżeli dobierzesz odpowiedni kolor i krój, nie będą prześwitywać. Jedyną przeszkodą, która może zniechęcić Cię do tego, aby sięgnąć po ten model bielizny w połączeniu z sukienką, mogą być zbyt wysokie temperatury. Podczas upałów zabudowana bielizna może nie być tak komfortowa, jak w pozostałe dni roku.

Podsumowując, majtki z wysokim stanem mogą być elementem każdej stylizacji, jeżeli tylko nie będą spod niej wystawać. Gdy spodnie lub spódnica będą sięgały za pępek, a bluzka będzie wsunięta do ich środka, majtki dyskretnie wymodelują Twoją sylwetkę. Najlepszym efektem będziesz się jednak mogła cieszyć, jeśli połączysz je z sukienką. Twoja figura będzie wówczas prezentowała się naprawdę pięknie.