naturvita.pl

Dieta, Uroda, Zdrowie, Natura

pulsar zegarek
Moda

Pulsar – zegarki z charakterem

Pewne rzeczy nigdy nie wychodzą z mody. Na pewno można do nich zaliczyć zegarki, które wciąż utrzymują się na liście najchętniej kupowanych prezentów. Z biegiem lat nie wyparły ich nowoczesne urządzenia, które oprócz wielu innych funkcji, odmierzają też czas. Zegarek to zegarek. Musi być niepowtarzalny, taki jak np. zegarki Pulsar.

Powiedz to po swojemu

Zegarki Pulsar należą do słynnej marki Seiko, wiodącej na światowym rynku od lat 70. Dokładnie w 1972 roku, dzięki firmie Hamilton Watch pojawił się pierwszy unikatowy  model zegarka Pulsar. Dwa lata później powstał pierwszy model dla kobiet. Początkowo cena zegarków była bardzo wysoka, i chociaż stać było na nie tylko nielicznych – niemal od razu stały się obiektem pożądania. Od tamtej pory zmieniła się tylko cena, bo zegarki nadal, niezmiennie cechuje wysoka jakość i wyjątkowy styl. Swój unikatowy charakter zawdzięczają nowoczesnej technologii w połączeniu z kreatywnością projektantów. Motto marki Seiko brzmi „Tell it your way”, co doskonale podkreśla indywidualność  każdego zegarka.

Inspirowane gwiazdami i noszone przez gwiazdy

Zegarki Pulsar powstały na bazie inspiracji gwiazdami, lotami w kosmos i jego nieograniczoną przestrzenią. Ich niezawodność i wyjątkowy design doceniają największe gwiazdy kina, między innymi Roger Moore. Ten luksusowy, wówczas, gadżet można było podziwiać na ręce Jamesa Bonda w filmie „Żyj i pozwól umrzeć”. Z bogatej kolekcji zegarków Pulsar każdy może wybrać coś dla siebie, podkreślając tym samym swój własny styl. Ogromny wybór zegarków pozwala na znalezienie tego jedynego, a dzięki różnorodności można z powodzeniem dopasować go do każdej stylizacji.

Więcej niż odmierzacze czasu

Nowoczesny czy w stylu retro? Elegancki czy sportowy? Solarny czy z tarczą wskazówkową? Wybór jest naprawdę ogromny. Wyjątkowość zegarków Pulsar na pewno wyróżni z tłumu każdego posiadacza. Obojętnie czy jest to wyjście do pracy, randka, spotkanie służbowe lub prywatne. Konkretny model można dopasować do osobowości albo wręcz przeciwnie – wybrać na przekór. Można też z powodzeniem łączyć style i dobierać je odpowiednio do okazji. Zegarki Pulsar nie tylko cieszą wyglądem, ale także jakością i wytrzymałością przez długie lata.

Zegarek  idealnie sprawdzi się jako prezent. Na pewno ucieszy obdarowanego, bez względu na to kim jest: krewnym, najlepszym przyjacielem czy ukochaną osobą. Ktoś przesądny powiedziałby, że ukochanym nie daje się zegarków. Nie prawda! Taki prezent sprawi, że ten ktoś z niecierpliwością będzie odliczać godziny do spotkania.