naturvita.pl

Dieta, Uroda, Zdrowie, Natura

Moda Uroda

Jakie będą trendy w makijażach na Sylwestra 2019?

Już tylko niecałe 2 miesiące pozostały do nocy sylwestrowej. Z pewnością wiele par zdecyduje się na spędzenie tej szczególnej nocy na jakimś wystrzałowym balu. Na takim balu sylwestrowym można bawić się naprawdę świetnie, klimat jest szampański, jedzenie wyśmienite, a wszystko spowija aura tajemniczości i nadziei na to, by kolejne 12 miesięcy było lepszych niż poprzednie.

Nie ma więc absolutnie nic dziwnego w tym, że pani wybierająca się ze swoim partnerem na bal sylwestrowy chce wyglądać naprawdę wystrzałowo. Chodzi tu nie tylko o kreacje pod względem sukni, ale przede wszystkim o makijaż na Sylwestra 2019. Taki makijaż najlepiej jest wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, pod okiem doświadczonej makijażystki. Z pewnością zdaje ona sobie sprawę z tego, że taki makijaż na Sylwestra zdecydowanie będzie różnił się od makijażu na co dzień, na przykład do pracy.

Przede wszystkim, makijaż na noc sylwestrową musi być stosunkowo mocny. Kreski muszą być silnie zaznaczone, a pociągnięcia pewne i zdecydowane. Powodem jest to, że większość czasu podczas nocy sylwestrowej spędza się w półmroku, przy słabym oświetleniu, czy nawet przy blasku świec. Bardzo dobrze na noc sylwestrową sprawdzają się też wszelkiego rodzaju brokaty i błyszczyki, które sprawiają, że każda pani ma szansę zostać królową balu. Na pewno będzie się ona rzucała w oczy, a takie odblaskowe elementy świetnie będą komponowały się ze skąpym oświetleniem.

Nie ma też nic złego w tym, bo taki makijaż sylwestrowy był wręcz mocno ekstrawagancki, czy nawet wyzywający. Bale sylwestrowe rządzą się własnymi prawami i tak naprawdę ciężko jest przy przygotowywaniu makijażu przesadzić. O wiele lepiej jest nawet przygotować makijaż mocniejszy, niż słabszy. Zawsze należy jednak pamiętać o tym, że do takiego celu używa się tylko kosmetyków najlepszej jakości, które nie ulegną zbyt szybkiemu rozmazaniu. Makijaż sylwestrowy ma bowiem za zadanie utrzymać się aż od późnego popołudnia ostatniego dnia roku, do wczesnego ranka pierwszego dnia roku następnego.