naturvita.pl

Dieta, Uroda, Zdrowie, Natura

Lifestyle Moda

Kupujemy buty

Gdzie można znaleźć dobre buty? Jak szukać tanich butów? Gdzie szukać butów, które nie mają wysokiej ceny, ale ich jakość jest naprawdę dobra? Chyba nikt nie znajdzie złotej odpowiedzi na tak stawiane pytania. dlaczego? Ponieważ, po pierwsze każdy z nas ma zupełnie inne pojęcie niskiej ceny. Dla kogoś takie ceny oscylują w granicach 50 złotych. dla kogoś buty mieszczące się w granicach stu złotych to takie maksimum. Z kolei są również osoby, które uważają, że buty za 300 złotych to niska cena.

Gdzie więc leży prawda? To wszystko zależy oczywiście od naszych zarobków i sytuacji życiowej. Nikt nie wyda na buty 200 złotych, jeżeli do końca miesiąca została mu tylko taka kwota na przeżycie. Będziemy się wtedy skupiać raczej na minimalnym progu cenowym. Gdzie szukać tanich butów z takiej średniej półki cenowej, która jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich? Warto w poszukiwaniu butów udać się do dyskontów w momencie organizowania przez nie wyprzedaży.

Prawda jest taka, że tańsze buty można znaleźć zawsze nie w momencie wprowadzania danej kolekcji do sprzedaży, ale w momencie rozpoczęcia się właściwego sezonu. Jeżeli przyjrzymy się odpowiednio wszystkim sklepom, to ledwo dany sezon „zapuka” do naszych drzwi, np. lato, to sklepy powoli zaczynają już obniżać ceny. Jak daje się zauważyć, już w połowie sezonu letniego ceny na buty spadają już o 50%.

Jeżeli jednak nie mamy ochoty czekać na tegoroczne wyprzedaże, to w poszukiwaniu tanich butów możemy udać się do hurtowni obuwniczych. Tam bardzo często przy zakupie większej ilości sztuk można liczyć na bardzo atrakcyjny rabat. Może większa część rodziny będzie chciała wybrać się z nami na zakupy, dzięki czemu rabat będzie aktualny.

Należy wziąć również pod uwagę fakt, że same hurtownie obuwnicze nie naliczają tak wysokich marż, jakie można spotkać w zwykłych sklepach detalicznych. Tam nawet i bez rabatu ceny na obuwie będą naprawdę okazyjne, dlatego warto poszukać w swojej okolicy fajnych hurtowni aby móc udać się tam na porządne zakupy obuwnicze.