naturvita.pl

Dieta, Uroda, Zdrowie, Natura

Moda

Trampki obuwniczym hitem sezonu!

Sezon wiosny i lata pozwala nam na noszenie lżejszego obuwia. Pośród klapek oraz pasków wybieramy także trampki. Dlaczego warto je nosić? Jakie trampki są ponadczasowe i z czym możemy je zestawiać? Oto kilka ciekawych porad na temat noszenia niskich trampek. 

Dlaczego warto nosić trampki? 

Przede wszystkim dla wygody. Najpopularniejsze modele Converse One Star to buty, które zapewnią nam wygodę w ciągu dnia. Nie ważne, czy na dworze jest słońce, czy niska temperatura. Wkładanie trampek jest możliwe bez względu na wiosenną aurę za oknem. Wygodę noszenia możemy odczuć niezależnie od tego, czy czy masz pracę fizyczną, czy biurową. Noszenie trampek będzie dla Was wybawieniem. Należy dodać, że Converse One Star to obuwie uniwersalne. Z powodzeniem możesz je zakładać do każdego typu odzieży. Jego ważną zaletą jest możliwość łatwego dopasowania.

Jakie trampki są ponadczasowe?  

Korzystanie z Conversów One Star jest klasyczną formą obuwia. Już od kilku sezonów Conversy dzielnie się trzymają na rynku. A to za sprawą materiałów. Gładka cholewka została wykonana z zamszu. Materiał ten doskonale sprawdza się na lato. Zamsz pozwala skórze oddychać, dzięki temu buty są niezwykle przewiewne nawet podczas uprawiania aktywności fizycznej. Modele One Star to conversy są zaopatrzone charakterystyczną podeszwę. Gumowe struktury doskonale stabilizują stopę podczas codziennego chodzenia. Specjalistyczne podeszwy posiadają antypoślizgową powierzchnię. Po obróceniu butów podeszwą do góry możemy zobaczyć przepiękne ryflowania. To za ich przyczyną w butach chodzimy bezpiecznie, nawet po wilgotnej nawierzchni. 

Nie możemy zapomnieć o wyglądzie. Sneakersy to typ obuwia, który charakteryzuje dość prosty wygląd. Cholewki w jednolitym kolorze z gwiazdką pozwalają odróżnić buty na tle konkurencji. Jako elementy dekoracyjne możemy zaliczysz sznurowania oraz gumowe paski w kolorze bieli.

Stylizacje z Converse One Star na różne okazje 

Obuwie tego typu jest zestawiane ze stylizacjami na co dzień. Buty doskonale pasują do każdego typu spodni, a niektóre kobiety noszą sneakersy nawet ze spódnicą. Dość ciekawe stylizacje można uzyskać, łącząc klasyczny model One Star z letnią sukienką. Niskie trampki pasują także do stylizacji do pracy. Jeśli w biurze nie ma ściśle przestrzeganego dresscodu możemy z powodzeniem nosić sneakersy.